FER Yönetim Danışmanlık

FER Yönetim Danışmanlık

Bugün, tüketicinin AVM ve perakende sektörüne karşı güveninin düne göre çok önem kazandığı yeni bir dünyaya uyandık. Günümüzde AVM’ler tüketim merkezleri olmaktan çok bir toplanma ve sosyalleşme alanı. Tüketicinin deneyimi ve sağlığı, AVM’nin marka gücünü oluşturmakta. Perakende markalar kişiselleşen tüketici deneyimine dayanan marka stratejileriyle sürdürülebilir kalıyorlar. Sağlık ve güvenliğin ilk öncelik olduğu bu dünyada, tüketiciye ulaşılan kanallarla birlikte veri toplamak ve tüketicinin sesine karşılık vermek hayatta kalmanın ilk koşulu.

FER Danışmanlık olarak, çeyrek yüzyıllık uluslararası ve Türkiye deneyimimizle, perakendede marka ve gayrimenkul geliştirme alanında sağlamakta olduğumuz butik çözümlerle fark yaratıyoruz.

Yeni trendler, teknolojiyle içiçe geçmiş olan tüketici profili, değişen perakende formatlarına bağlı olarak alışveriş merkezlerinde geliştirme, konumlama, hayatta kalma ve operasyon problemleri… Kısaca perakendede yaşanan dönüşümü, stratejik yönetim ve sürdürülebilirlik vizyonu ile marka ve alışveriş merkezi yönetimlerinin ihtiyaç duyabileceği danışmanlık ve destek hizmetlerini sunuyor, geleceği birlikte şekillendiriyoruz.