FER Yönetim Ekibi

Fulya Durak – Yönetici Ortak, Kurucu AVM ve Perakende Uzmanı

Fulya, alışveriş merkezi ve perakende sektörünün çeşitli alanlarında 2000 yılından itibaren profesyonel yönetici olarak çalıştı. En son uluslararası ECE Germany için başarıyla sürdürdüğü Kiralama Bölge Direktörlüğü ve icra kurulu üyeliği görevinden sonra profesyonel hayata veda ederek FER Danışmanlık’ın kurucu lideri oldu. Edindiği multi disipliner deneyimi, perakende sektöründe danışman olarak aktarmaya devam ediyor.

Uzmanlık alanları gayrimenkul geliştirme, perakende marka konumlandırma, kiralama ve sözleşme yönetimi, alışveriş merkezlerinde problem çözme ve proje yönetimi olan Fulya, geçmişte gelişmekte olan Türkiye, Bulgaristan ve Yunanistan’da 20’nin üzerinde alışveriş merkezinin geliştirme, kiralama ve genel yönetim süreçlerinde yönetici ve danışman olarak yer alarak kısa ve uzun dönemli 3.000’den fazla kontratın yürürlüğe konması ve işbirliği süreçleri, markaların yeniden pozisyonlaması, perakende marka yaratma ve konumlandırma, yeni pazarlara giriş gibi birçok farklı operasyonun yönetimi faaliyetlerini yürüttü.

Halen Türkiye’de alışveriş merkezlerinde problem çözümü, karlılık ve organizasyonel yapılandırma (re-organizasyon), yeniden yapılandırma ve konumlama (resructuring & repositionning); perakende markalar için de genişleme/daralma stratejileri, marka geliştirme, yeni ticari konseptlerin geliştirilmesi konularında devam etmekte olan projelerde liderlik yapmakta, danışmanlık hizmeti sunmakta.

fdurak

İldar Kızıltan – Kıdemli Danışman AVM ve Perakende Uzmanı

İldar, tekstil ve perakende sektörünün çeşitli alanlarında 1990 yılından itibaren profesyonel yönetici ve işveren olarak çalıştı. En son uluslararası ECE Germany için başarıyla sürdürdüğü Kiralama direktör yardımcılığı görevini yürüttü. 2019 dan bu yana FER Danışmanlık’ın danışman kadrosunda yer alan İldar Kızıltan profesyonel yaşamı sürecinde 20 den fazla projenin kiralama, pozisyonlama ve yönetim süreçlerinde yer aldı.

Uzmanlık alanları gayrimenkul geliştirme, perakende marka konumlandırma, kiralama ve sözleşme yönetimi, alışveriş merkezlerinde problem çözme ve proje yönetimi olan İldar, yönetici ve danışman olarak yer alarak kısa ve uzun dönemli 3.000’den fazla kontratın yürürlüğe konması ve işbirliği süreçleri, markaların yeniden pozisyonlaması, perakende marka yaratma ve konumlandırma, yeni pazarlara giriş gibi birçok farklı operasyonun yönetimi faaliyetlerini yürüttü.

Halen Türkiye’de alışveriş merkezlerinde problem çözümü, karlılık ve organizasyonel yapılandırma (re-organizasyon), yeniden yapılandırma ve konumlama (resructuring & repositionning); perakende markalar için de genişleme/daralma stratejileri, marka geliştirme, yeni ticari konseptlerin geliştirilmesi konularında devam etmekte olan projelerde liderlik yapmakta, danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

ildar

Banu Ergin – Teknik Proje Yönetimi Lideri Proje Yönetim ve İş Geliştirme Danışmanı

Banu, AVM ve perakende sektöründe 2000’li yıllardan itibaren proje yönetimi, perakende genişleme ve iş geliştirme odaklı projelerde yönetici olarak görev aldı. Kariyerine satış ve pazarlama alanında başlayan Banu, özellikle gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen uluslararası şirketlerinde proje yönetimi, değişim yönetimi, sözleşme yönetimi, risk yönetimi alanlarında danışmanlık verirken, matris organizasyonlarda iş geliştirme ve pazarlama konularında da liderlik görevini yürüttü.

2017 yılından itibaren proje yönetimi alanında bağımsız danışmanlık sağlamaya başladı. Aynı zamanda satış ve pazarlama ekipleri için koçluk, iş geliştirme & yeni pazarlara girme alanlarında danışmanlık hizmeti sunmakta. FER Danışmanlık bünyesinde teknik proje yönetimi, yapısal değerlendirme ve risk analizi, AVM yenileme, mekansal dönüşüm ve yeniden yapım projelerinde teknik sorumlu olarak görev almakta